| NicolethaNico a întrebat:

Buna la toata lume. De ce nu pot sa schimb poza de la avatar de la messenger 11? Si cum face sa se schimbe:-(( am incercat de 100 de ori da ma enervez numa :-( Mersi de raspunskisskiss!

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, pai daca nu merge degeaba il fortezi, trebuie sa ai nitica rabdare, cam cateva zile, asa mi-s-a intamplat si mie dar si-a revenit.
Funda?

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Pune poza, aşteaptă câteva minute, ieşi de pe mess şi intră înapoi. Dacă nu apare în câteva minute înseamnă că e de la ei şi nu ai ce face.

Baftă!

| MicuţăBăă a răspuns:

Stai calma, e o problema de la ei.Si eu am avut asemenea problema.Trebuie sa astepti câteva zile dupa care se repara happy