| Roxana6277 a întrebat:

De ceva timp am aceleasi cosmaruri si la inceput erau ingrozitoare dar acum incep sa ma plictisesc de ele. Ce sa fac sa scap de cosmaruri?

1 răspuns:
| mayllya a răspuns:

Nu vei scapa niciodata de cosmaruri pana nu vei face tot ce scrie aici : http://www.scribd.com/......T-Anderson Ai incredere si fii sigur daca chiar vrei sa fii liber si sa ai un somn linistit. Nu vreau decat sa-mi spui daca s-a schimbat ceva... ( aviz tuturor celor ce intr-un fel nu sunt liberi sau fericiti suta la suta, nu va luati dupa titlu neaparat pana nu cititi si faceti totul )