| NobodyAmongTheRubble a întrebat:

Salut.De ceva timp in urma am scos pe calculator o programa si am sters-o insa de fiecare data cind aprind calculatorul ea apare din nou.Cum as putea sa o sterg definitiv?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Windows XPsickeliminare programe.
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Remove' (Eliminati). Bafta!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum se numeste programul? Cum ai sters programul? Ce windows ai? si te ajut sa o dezinstalezi definitiv. (foloseste functia -> Raspunde din dreptul numelui meu)

| NobodyAmongTheRubble explică (pentru neluL):

Wallery se numeste(este un program cu wallpapere)
l-am sters simplu-am facut click dreapta si am tastat "iesire" sau "stergere" si am apasat pe da.Insa cind am aprins calculatorul din nou ea a aparut iarasi. Windowsul e---windows xp professional edition

| MinecraftPlayer a răspuns (pentru NobodyAmongTheRubble):

Poti Sa Ii dai Uninstall

| neluL a răspuns (pentru NobodyAmongTheRubble):

Windows XPsickeliminare programe.
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Remove' (Eliminati). Bafta!