| d8um a întrebat:

Salut! De curând m-am despărțit de fosta mea iubita și am început sa sufăr după ea. Eu am lăsat-o și am luat-o de 4-5 ori și ultima oară tot eu am lăsat-o pana s-a saturat și m-a blocat pe Facebook. Ideea e ca noi ne-am inteles bine... am fost la nunta surorii mele împreuna, am adus-o acasa la mine, ne-am prezentat părinții reciproc doar ca eu îmi băteam joc și de fiecare data ma despărțeam de ea. Am făcut un atac de panica și acum sunt in depresie. Eu am încercat sa mai discut cu ea doar ca îmi vorbește in sictir cum nu mi-a vorbit niciodată și o înțeleg. Ma vedeam cu altele și ma despărțeam de ea și tot asa. După cum am spus, sunt in depresie acum și stau și pe tratament de la psihiatru pentru ca dorul ei m-a zăpăcit și mi-am dat seama ca țin la ea abia după ce am lăsat-o a nu stiu câta oară pana s-a saturat ea. Nu stiu ce sa fac, simt ca ea m-ar face bine, cu altele nu mai vreau și am mai iesit cu multe fete dar parca ca ea nu e niciuna. I-am promis ca iau sala din prima și am luat-o, acum i-am promis ca iau și orașul din prima acum in Octombrie (când eram împreuna) și ma bate gândul sa o scot la plimbare cu mașina cu niște buchete de flori sau ceva frumos totuși, dar mi-e sa nu fie prea târziu... O părere? P.S am 20 de ani

Răspuns Câştigător
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Iați permisul lasă femeile nu mai fi fatalau ce atâta drama esti fraier? Nu găsești tu fete? Fi bărbat lasă prostiile astea niciodată în viața ta sa nu ai incredere in femeia sa nu faci greșala asta vreodată ia-ti permisul si punete pe picioare

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar acum suferi numai din vina ta, fiindca acum primesti rasplata faptelor tale.
Ideal este sa inveti din greseli si sa nu le mai repeti niciodata, ca sa nu mai ajungi sa suferi.