| beiaaaa a întrebat:

De la o vreme ma simt super singura adică simt ca am numai prieteni falși pe lângă mine care ma bârfesc pe la spate. Bff nu am deoarece nu prea ma place nimeni și cel mai trist lucru e ca nimănui nu ii pasa care a văzut chestia asta. Ce as putea face?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inveti sa faci noduri urcata pe un scaun laughing

| Bro4555 a răspuns:

Stai linistita, de-a lungul vietii o sa intalnesti multe persoane. ai doar putina rabdare.

| TenderCarmenMarilena a răspuns:

In legatura cu prietenii, decat sa ai o companie nepotrivita, mai bine fara. Adica, bucura te ca ti ai dat seama de adevaratul lor caracter.Tu ai nevoie de oameni sinceri, prieteni adevarati.In timp vei gasi oamenii potriviti, acelasi lucru este valabil si pentru un bff.Nu dispera, ce i al tau e pus deoparte.Concentreaza te pe alte lucruri, scoala, familie, plimbari, etc.