| dragutzica17 a întrebat:

Buna vreau si eu sa imi recomandati niste exercitii pe care le pot face sa slabesc in zona picioarelor si la abdomenbig grin.:*

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Mai bine ai face jogging in fiecare zi, macar 30 de minute.Asta te va ajuta sa slabesti cam peste tot.Si daca vrei sa faci exercitii special pentru zona abdomenului ar trebui sa faci abdomene, vreo 50 pe zi.Si nu le fa pe pat, pentru ca e mai moale, si nu le mai faci corect.Mai bine fa-le pe jos pe o patura sau o saltea subtire.

| dragutzica17 explică (pentru anss23):

Daca o sa fac o sa am neoie sa ma tine cineva ca sa le pot face corect.big grin

| florin193 a răspuns:

Poti face abdomene dar in mod constant, ca de exemplu daca azi faci 140, maine nu mai poti face nici 50, deci cate 30 pe zi pentru inceput si mai adaugi cate 10 la cateva zile si este bun si alergatulwinking

| dragutzica17 explică (pentru florin193):

Abdomene le pot face in pat...sau mai recomandat este pe loc drept adica pe jos?

| florin193 a răspuns (pentru dragutzica17):

Nu conteaza
important este sa la faciwinking