| Cineva_5027 a întrebat:

Salut:*
deci.sadam cunoscut un tip. mi-a placut de ell:X:X:X
i-am zis:-s la scoala...
dupa ceva timp mi-a zis ca ii place si lui de mine:Xbatting eyelasheshee hee(pe mess)
asa.am fost impreuna.eu ma asteptam sa mai steie si cu mine la scoala dar.nu a fost asa. el in loc sa stea cu minesad nu lasa pe celelalte fete din clasabroken heartm-am despartzit de el. a zis ca nu va mai face asa ceva dar din nou acelasi lucrubroken heartbroken heartdupa ce neam despartzit.am fost foarte trista. dar mai bine fara elbroken heart. si are un prieten.care ma face tocilara pentru ca am luat un 10.si el a inceput sa-mi zica.si intr-o zi mi-a scris pe mess ca ma iubeste orice i-as face:X:X
CE SA FAC?crying
nu mai rezistsad
tot il iubesc dar nu pot fii cu el...
va rog ajutati-ma!
Funda:X... cel mai bun sfat.restucare m-au ajutat 3 voturi

Răspuns Câştigător
| Silviu1993 a răspuns:

Da add la id Dj_fly1993.si iti zic eu ce sa faci.happy

1 răspuns:
| UninspiredName a răspuns:

Pai ce sa faci. Nu prea ai ce sa faci. Trebuie sa iti dai seama daca ii poti ierta chestiile astea si sa ii zici ca te doare mult ce face el, si daca chiar tine la tine sa nu mai faca asta, dar daca nu tine la tine, sa nu se mai oboseasca sa zica aiurea ca te iubeste. Si daca vezi ca tot nu te asculta ar fi bine sa uiti de el ca nu are rost sa lupti pentru o cauza fara speranta si iti faci mai mult rau tie. Stiu ca o sa iti fie foarte greu sa il uiti, dar e mai bine pentru tine.