| BBnothing a întrebat:

Deci..am o problema! Am de facut un proiect in PowerPoint si la scoala mi-au spus sa il fac in 2003 dar eu am 2013.Il pot face in acesta? Nu o sa mearga sau ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O versiune mai veche nu poate citi dintr-o versiune mai noua. Poti salva in format 97-2003 la "Save as".

| BBnothing explică (pentru anonim_4396):

Si o sa mi se modifice ce am lucrat sau o sa fie la fel?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BBnothing):

Se vor modifica unele lucruri. Inainte de a da salvare, iti va scrie, in cazul in care se vor modifica. Daca e asa... pentru orice eventualitate, mai bine iti descarci si powerpoint 2003 si faci in el prezentarea.

| BBnothing explică (pentru anonim_4396):

Nu imi descarc 2003 ca am windows 8 si nu prea ma descurc.Ca sa nu fac vreo prostie ( pentru ca am acest talent ) o sa il salvez cum mi-ai zis tu, multumesc mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BBnothing):

Bafta!

6 răspunsuri:
| Rooobi a răspuns:

Salveaz-o ca prezentare normala si n-are nici o porblema.

| BBnothing explică (pentru Rooobi):

Deci nu o sa ma trezesc acolo ca nu imi citeste sau ceva, nu?