| movu a întrebat:

DEci am trecut clasa a12a si as vrea sa ma transfer de la mate-info la stiinte ale naturii, credeti ca as putea intampina probleme la liceul meu, adica sa nu-mi dea transferul? singurul motiv pentru care ma tranfer este acela ca as vrea sa dau mai usor la matematica, poate fi considerat acesta un motiv nesuficient incat sa nu mi-l dea? ce alte motive as putea sa mai spun? astept raspunsurile voastre, multumesc frumos.

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Nu cred ca vei intampina probleme sunt la profil real amandoua, incearca sa vorbesti cu-n director.