| Eliut a întrebat:

Deci eu cu un prieten mergem in anglia in aprilie [ avem 15 ani amandoi ] si unchiul meu vrea sa cumpere biletele de avion, de acolo, din anglia, si le cumpara de pe net [ wizz air ] si nu stim cum sa facem la rubrica contact, trebuie puse datele unchiului meu? Fundita!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da! Unchiul tau trebuie sa puna datele lui acolo inclusiv nr de card ...totul si are timp la dispozitie dupa aceea 48 de ore ca sa plateasca biletele! A doua zi va primi un email de confirmare cu rezervarile facute si informatii despre vouchere! Deci el trebuie sa completeze campurile acelea obligatorii si sa foloseasca adresa lui de email!