| Ancutzica99 a întrebat:

deci..imi place de un baiat.(de 6 ani in coace) si eu habar n-am daca el ma place..cand ne intalnim ma gadila si prinde de fund etc. chiar daca suntem cei mai buni prieteni mie imi e frica, rusine sa ii spun ca il plac..imi e frica sa spuna nu si astfel sa ne stricam prietenia...intrebarea e: ce sa fac?

1 răspuns:
| JustDeedee a răspuns:

Cred ca te considera cea mai buna prietena a lui, nu stiu sigur.
Poti sa-l intrebi ce parere are despre tine, daca te considera draguta sau ce vede el mai frumos la tine si asa, din vorbele lui, o sa-ti dai seama ce simte pentru tine.