| zambeet a întrebat:

deci. mi-am facut cont ieri si acum nu mai pot sa raspund la intrebarile celorlalti utilizatori.imi zice ca trebuie confirmat emailul sau ceva de genu.am intrat pe mess la mine si nu am primit niciun email de confirmare(asa cum imi scrie aici). a mai trecut cineva prin chestia asta? cum ati rezolvat?

Răspuns Câştigător
| BloodyBlade a răspuns:

Poi verifica prima data la inbox si la spam si daca nu apare nici atunci da-i la retrimitere e-mail de confirmare si apoi verifici din nou dai click pe link-ul acela si va spune ca adresa e confirmata! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

2 răspunsuri:
| TheGeorgeGeo a răspuns:

Ai dat acolo click aici?

| zambeet explică:

Multumesc! acum imi merge!