| ASKy a întrebat:



Deci vorbesc cu o fata de ceva timp pe Mess, Fb. Toate bune si frumoasa. In timp am inceput sa o plac. Tin sa precizez ca eu o cunosc si personal, am si pierdut timpul de cateva ori in vreo 3-4 luni. Acum cateva zile i-am spus ca o plac, si i-am spus ca ar trebui sa ne intalnim sa discutam subiectul mai pe larg, iar raspunsul ei a fost ca pana ne intalnim noi imi trece de vreo 5 ori, ca numa gura e de mine. Bine e si vina mea ca mai si vorbesc cateodata de dragul de a vorbi whistling. Pana la urma am zis sa ne intalnim in cateva zile cand suntem amandoi liberi - cu precizarea din partea ei ca daca o mai aman si de data asta, daca mai intervine ceva chiar am terminat-o.

1 răspuns:
| ASKy explică:


Acum nedumerirea mea e la cam ce s-ar astepta ea cand o sa ne intalnim. Eu ma gandesc asa scurt o plimbare prin padure - acum cat mai e soare si frumos - m-am gandit na ca e liniste si putem vorbi nestingheriti de nimeni.

Pana acum v-am pus in tema cu situatia, cum am spus mai sus intrebarea mea este la cam ce s-ar astepta ea.

Mersi