| giulianito a întrebat:

deci vreau sa devin un stomatolog! parintii nu au bani pentru a-mi plati 6 ani de facultate deoarece e scump! dar as dori sa invat 3 ani pentru a deveni un tehnic dentar dupa care sa mai invat in acelasi timp si sa lucrez pentru imi achita studiile si a le continua pe cont propriu! adica vreau sa devin tehnic dentar dupa care sa mai continui pentru stomatolog e posobil asa ceva?

1 răspuns:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Daca gasesti un angajator care sa-ti ofere timpul pentru mersul la cursuri(post liceala), ceeace e f.f. greu de gasit.Imi pare rau ca te desamagesc in visul tau.