| SHPP2win a întrebat:

Salut din nou TPU
caut o camera foto digitala, de multi mp, vreau sa scoata poze in HD
vreau sa aiba un zoom foarte mare, si sa scoata cam la aceiasi calitate pe o distanta destul de insemnata
daca se poate, pretul sa nu treaca de 1.000 RON
multumesc mult (dau si funda)

Răspuns Câştigător
| freakkidooo a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc dar ce cauti tu nu gasesti la 1.000 RON. Ce vrei tu ar putea fi o camera digitala Canon sau Nikon sunt cele mai bune, desi dupa parerea mea Connon e mai buna. Minim o gasesti la 2.000 ron cu 10 mp, zoom destul de mare, dar fara hd. Cauta pe google sa te convingi happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat