| Anca_6939 a întrebat:

doresc sa imi cumpar cizme UGG, dar nu stiu ce sa fac. sunt bune pe zapada, aluneca, se strica repede? astept mai multe pareri, multumesc

10 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Aluneca destul de rau si intra zapada in ele imediat. Sunt frumoase mai mult ca aspect pentru toamna si primavara.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

UGG se uda repede, mai ales cand e zapada. Eu ti-as recomanda cizme de piele. Succes!

| DeeDee a răspuns:

Hm... talpa e ok, dar se uda usor si se usuca greu...nu se prea merita pe zapada maresad

| Rrrr a răspuns:

O prietenă le are de iarna trecută şi nu s-au stricat, nu s-au făcut urâte, arată destul de bine, aproape ca la început.
De zăpadă sunt bune, de alunecat nu ştiu, nu cred că alunecă.

| Lalala a răspuns:

Nu stiu daca sunt buni pentru iarna da stiu ca nu e prea bine sa ii porti ca iti strica mersu... taikmiu a zis ca imi da 150 lei daca nu ii mai portlaughing

| emma6312 a răspuns:

Eu am ugguri si iarna alunecaa

| Anca_6939 explică:

rolling on the floor cate pareri! cele pe care le vreau sunt f blanoase inauntru, iar cea de la magazin mi-a zis ca nu aluneca si nici nu intra apa in ele. eu ce sa mai cred?

| innalovefun a răspuns:

Buna. Eu am avut UGG-uri dar intra apa in ele si da se strica fff repede desi ale mele erau originale.
sa stii ca iarna cand este frig nu trebuie sa te imbraci neaparat la moda. UGG-urile sunt de fite. Mie imi pare rau ca le-am cumparat.
Cumparati ceva de piele si cu blanita inauntru sau ceva de fas cu captuseala si o sa fie perfect pentru zapada.
Sper sa te fi ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, si eu am cizme ugg, sunt originale.Aluneca rau dar e bine ca nu intra apa in ele.Succes!

| ralukamicuta_9639 a răspuns:

Buna! Eu am UGG din piele originale,dar eu te sfatuiesc sa-ti iei numai din piele si blanita sa fie calduroasa, nu aluneca cel putin eu nu am alunecat, nu se strica repede alea fara piele logic ca se uda eu am intrat in zapada si nu m-am udat... DACA VREI SA-TI IEI IATI DIN PIELE UGGurile. Sper ca te-am sfatuit bine PWP!