| KyuubyGGG a întrebat:

Salut dragi prieteni. As vrea sa stiu daca e posibil ca eu sa pot face un format nou pentru scrisul din word? daca da cum? Adica ca sa va fie mai usor de inteles: sa imi pun scrisul meu de mana in word.

2 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

He he he ce incerci tu sa falsifici acolo? sau vrei sa iti faci temele direct de la calculator? pai este un pic mai complicat "scrisul" la care te referi tu se numeste "font" si da dar trebuie sa creezi toate literele in programe de grafica si sa le adaugi in word. cred ca o sa gasesti ceva tutoriale pe google cauta: font maker

| KyuubyGGG explică (pentru drhotzu):

Multumesc si da chiar incerc sa imi fac temele mai repede
P.S. daca reusesc iti dau funda