| TheFynest a întrebat:

Duc o perioada proasta din toate punctele de vedere si as avea nevoie de afectiune... De 2 saptamani fata de care imi place ma tot ignora... As vrea sa trec peste ea si sa gasesc pe altcineva. Cum ar trebui sa procedez sa fac o fata sa ma placa? Am 15 ani si as vrea sa inteleg cum sa o abordez. Multumesc mult.

1 răspuns:
| R0R0 a răspuns:

Trebuie sa fie acea "atractie " intre voi.Sa o privesti in ochi sincer, sa o inviti in oras ca sa va cunoasteti mai bine.