| anonim_4396 a întrebat:

Duminica asta dau petrecere de Halloween si ma costumez in pisica...imi puteti da niste idei ca sa imi pot imbunatati costumul, nu vreau situri de pe net(sa cumpar nu stiuce)! Multumesc, DAU FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| deea_6811 a răspuns:

Pai incearca sa folosesti machiaj de exemplu foloseste orice fel de machiaj pentru ochi si alege culoarea negru apoi ia o pensula si fa-ti mustacioare smug poti sa iti face singura gene false cu un creion de ochi si sa desenezi niste linii subt ochi, pe piele ca niste gene poti sa te dai cu oja neagra. sa te dai cu un ruj rosu intens happy inckeraka sa fii creativa joacate cu machiajul big grin