| Catalyn94 a întrebat:

Dupa cum bine stiti este cam frig afara si nu prea stiu unde sa ies cu prietena mea. De obicei ieseam pe faleza dunarii dar e frig si nu cred ca ar vrea sa ne plimbam pe frigul asta.
As vrea sa stiu unde am putea sa iesim in perioada aceasta.
Menitonez ca nu ii place sa mearga in discoteci si ii plac lucrurile simple. Niste sfaturi sau locruie de iesit daca ati putea sa imi racomandati. daca sunteti din Braila atunci ar fi si mai bine.

Multumesc

3 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Frumos din partea ta sa ai grija de ea! happy

Pai ati putea merge la un film la cinema sau daca nu-i place acolo chiar la tine acasa sau la ea happy

Pur si simplu ramaneti o zi acasa si stati impreuna, discutati, spuneti lucruri noi sau va jucati ceva anume... va spuneti glume happy

Daca sunteti mai romatici puteti merge intr-un restaurant sau petreci timp la o cafea, suc etc.

| Catalyn94 explică:

Adica ea ar iesi chiar daca e frig, dar ma simt eu prost simt ca nu ii placa sau poate gresesc dar nu vreau sa ii fie frig si sa raceasca.

| Catalyn94 explică:

Eu as vrea sa ma si plimb putin, dar o fi vreo problema pentru ca e frig?