| dororo a întrebat:

as dori sa-mi dati niste sfaturi cum sa ies dintr-o bataie. Am iesit cu o fata afara si gagicu ei este gelos si vrea sa ma bata, eu sunt mai slab si nu pot sa ma bat cu nimeni. Tipa e draguta si o plac... singura metoda este sa ma ajute bunicul dar daca il chem o sa rada de mine ca nu ma pot bate cu ei. Nu stiu ce sa fac. Eu de obicei nu ies pe afara dar tipa m-a chemat sa iesim, nu puteam sa o refuz.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ii arati lu gagica-su ca ea te-a chemat, ii faci print screen la conversatie unde te-a chemat si poate te lasa in pace

| Elide a răspuns:

Asa.ti trebuie daca ti.o cauti, ce aveai de gând daca ea are iubit? Nu poti sa-ti vezi de ale tale?

| dororo explică (pentru Elide):

Nu stiam ca are prieten dude

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru dororo):

Pai nu-i normal sa o intrebi inainte? Te-ai uitat la contul ei de Facebook? Avea poze cu el?

| Subsemnatul123 a răspuns:

Daca era luata atunci iti meriti bataia. Apropo, ar trebui sa-i zici prietenului ei inainte de asta ca fufuzula a tinut morțiș sa va vedeti, nu tu.