| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parera voastra care este cel mai bun antivirus.Argumentati.Fnda celui care aduce argumente convingatoare.

2 răspunsuri:
| rossi46 a răspuns:

In primul rand, cel mai bun antivirus este ala cu licenta. Degeaba iti instalezi NOD 32, Kaspersky etc. daca este piratat. Nu vei beneficia de aceleasi functii, de aceleasi masuri de protectie iar programul nu isi va putea face update-uri de la compania respectiva. In concluzie, daca nu ai licenta, orice antivirus este totuna ca performante.

| janggeum a răspuns:

Eu zic ca este AVG internet security pentru ca poti sa scanezi orice site,film document, joc si poti afle daca este vreun risc s-au nu. eu pe el il am acum si inca nu mi s-a virasat calculatorul, pe cand cu celelalte antivirusuri mi se se virusa dela jocurile si site-urile pe care intra fratiorul meu.