| Anisoara_4907 a întrebat:

E adevarat ca nu trebuie sa intri in biserica atunci cind ai ciclu? Nu am stiut si am fost azi acolosadsad

Răspuns Câştigător
| BuBu_3625 a răspuns:

Da,este adevarat din pacate ai facut un pacat!sad:*Imi pare rau pentru. uh!winking

8 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

-.- pai nu are nici o legatura faptul ca ai menstruatia cu biserica.Menstruatia este e o chestie normala si naturala si nu vad in ce fel ar fi negativa.Ma rog, pe mine religia cu chestiile ei absurde nu ma mai surprind cu nimic.

| ImmortalQueen a răspuns:

Da, este adevarat, dar daca nu ai stiut nu e nimic. De acum incolo vei sti.happy

| Crisis a răspuns:

Daca nu te-au oprit Sfintii Arhangheli la poarta bisericii inseamna ca e bine. Erau sa-si cumpere gogosi, data viitoare nu mai scapiwinking

| OnutsaXD a răspuns:

Eu am auzit ca in biserica are voie sa curga doar sangele lui Iisus. Cred ca asta e ceea ce ai auzit tu.

| Gabitsaaa a răspuns:

Da, este adevarat ca atunci cand ai menstruatie nu ai voie sa intri in biserica, am auzit si eu de la mai multe persoane, dar nu stiu de ce nu ai voie sa intri straight face

| cLaudioasa a răspuns:

Mda cica e adevarata chestea asta...ca daca intrii cand esti pe ciclu in biserika pacatuiesti sau ceva de genu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asa e. Una din cele mai mari aberatii auzite, adica menstruatia e un pacat straight face?

| andreea_9802 a răspuns:

Nua are nimic deoarece inainte femeile cand erau pe stop nu aveau voie ca nu existau absorbante si...murdareau biserica.Dar acum nu ai de ce sa-ti faci griji