| maximrobertalin a întrebat:

e normal ca la 18 ani sa am 54kg? am 1, 70 inaltime

Răspuns Câştigător
| violetainromana a răspuns:

E perfect normal! Eu am 10 ani si 39 de kg! Gandeste-te ca eu am 1 45, deci sunt normala! Cresti in greutate in fiecare an! E bine sa nu fii foarte slab la inaltimea ta! Sper ca te-am ajutat!

p.s-Sfat:nu te mai gandi la asta, e vara, distreaza-te!

Funda[ca-s prima si te-am adaugat la favorite si ti-am dat zece!]

11 răspunsuri:
| A0kAnGeL a răspuns:

E cat de cat normal, dar ai putea sa pui ceva muschi pe tine (le plac fetelor).Ar trebui sa iei putin in greutate.

| maximrobertalin explică (pentru A0kAnGeL):

Am fibre cat de cat si patratele la piept as vrea sa ma dezvolt cat de cat si la umeri. fac flotari si am haltere e bine asa?

| Cosmin86 a răspuns (pentru maximrobertalin):

Ce haltere ai? o haltera are 2.2 metri si 20 de kg fara niciun disc. unde le tii?

| A0kAnGeL a răspuns (pentru maximrobertalin):

Daca vrei sa-ti dezvolti umeri vei avea nevoi de 2 gantere si sa faci exerciti k in urmatorul video : http://www.youtube.com/watch?v=Iv5VXNlPcrQ

| maximrobertalin explică (pentru Cosmin86):

Am haltere de 40 si ceva cm si 2, 5 kg letin sub pat.

| maximrobertalin explică (pentru Cosmin86):

Gantere atunci sunt bune si ganterele am vazut video

| Cosmin86 a răspuns (pentru maximrobertalin):

Da, sunt bune, dar nu prea poti face cu ele decat ex de izolare, putine de baza

ar trebui sa bagi si niste exercitii de baza

| maximrobertalin explică (pentru Cosmin86):

Cum ar fi flotari?

| Cosmin86 a răspuns (pentru maximrobertalin):

Flotari la paralele, alea clasice sunt slabe, ca esti sprijinit

flotari la paralele ( de preferat cu greutati aditionale ), tractiuni ( cu tipuri diferite de priza ) si altele ( de preferat sala, daca nu, un sport )

| maximrobertalin explică (pentru Cosmin86):

Da multumesc ma voi interesa in toamna am pe cineva care ma poate ajuta