| kelleypeli a întrebat:

E ok să te masturbezi de la 14 ani? Adică eu de când fac asta la școală am doar erecții(fara sa ma gândesc la știți voi) astept răspunsuri serioase si nu vreau răspunsuri cu pune mâna pe carte sau de astea pentru că învăț chiar bine si am medii foarte bune!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asa-i pe la varstele astea, ti-o iau hormonii razna

| kelleypeli explică (pentru Adry05):

Mulțumesc pentru răspuns!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideea e invers. Ai început sa te masturbeazi pentru ca hormonii au început sa își facă de cap, de aia și erectile frecvente, destul de normal la vârsta ta.

| shrink a răspuns:

Este normal sa ai erectii la varsta ta iar masturbarea face parte din normalitate, fara efecte secundare de orice fel

| A1b2cdefgh a răspuns:

E foarte normal, dar nu mai mult de o data pe zi

| kelleypeli explică (pentru A1b2cdefgh):

Mulțumesc pentru răspuns! Nu o fac in fiecare zii