| IrinaIvashkov a întrebat:

Salut ei si cum a fost prima zi de scoala? v-a placut? Colegi noi?
Povestiti!

Răspuns Câştigător
| Yosii a răspuns:

Buna. pai azi cand am ajuns la scoala am stat o gramada in picioare ca sa citeasca de pe foile alea doamna directoare laughing). si dupa ce a terminat au strigat pe cei miki de clasa intai sh dupa ne'au strigat sh pe noi happy ne-am dus in clasa cea noua, si ne-am asezat in banci. bine deci : colegi noi, diriga, 30 in clasa laughing)), nasoool! nu mi-a placut. pentru ca nici maine nu o sa-mi placa. pentru ca daca nu iti place scoala. NU iti place laughing))) funda? d