| Antonia154 a întrebat:

Salut, este dureros cind iti faci pircing sau cum se mai scrie, va rog raspundeti/http://www.zimbio.com/......g+swelling

1 răspuns:
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Iubita eu primul pierce care mi l`am dat a fost la varsta de 11 ani.De mica mi-au placut acele.Primu pierce a fost in spranceana si vreau sa iti spun ca acolo doare cel mai tare.Nu l`am tinut pe acela si mi-am dat in buza cum este si cea din linkul tau acolo nu doare asa de tare ca in spranceana dar iti poti atenua durerea cu un cub de gheata. Urma cel in limba acolo doare cand acul iese din limba. Cele in ureche sunt cele mai usoare pentru ca nu trebuie sa tii cont de nimic nici de vene.Acum de 2 luni km asa am in ambele solduri acolo chiar nu doare dar trebuie sa ai mare grija sa nu te lovesti acolo.Acum sunt posesoarea de 4 gauri in urechea stanga, una in limba, una in buza si doua in soldurilaughing