| tonifletcher444 a întrebat:

Salut, este miercuri si vineri se incheie scoala pentru mine deoarece am examen pentru a 8, si am peste 55 de absente nemotivate nu stiu approx, ce sa fac?

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Ar fi cazul sa-ti gasesti un medic de familie care sa-ti prescrie niste scutiri pentru zilele acelea sau sa pui parintii tai sa vorbeasca cu diriginta/dirigintele si sa-ti rezolve problemalaughing. Oricum cred ca mai poti scapa de cateva din scutirile alea daca o/il convingi pe diriga/diriginte sa le motiveze cumva.