| CosminCosty28 a întrebat:

Salut.Este vreo diferenta intre culegerea de fizica"Probleme propuse pentru clasa a9a si examenul de bacalaureat" de Mihaela Chirita(culegerea are predominant culoarea verde) si culegerea de fizica"Culegere de probleme propuse si rezolvate pentru clasa a9a si examenul de bacalaureat "(pe care mai apare:"Contine:Mic brevier teoretic si formule"de M.Chirita(culoarea predominanta este rosu)?

1 răspuns:
| NoctisFive a răspuns:

Eu o am pe cea cu teorie si formule. Diferenta dintre ele cred ca sunt doar ca sunt/nu sunt anumite formule. Eu o recomand, totusi, pe cea cu teorie. Pe mine m-a ajutat. Sunt unele lucruri pe care nu le-am facut in clasa.