| mircea_5116 a întrebat:

este vreo problema o musctura pe buza,

adica... in timp ce ma sarut-am cu prietena amprimit o muscatura pe buza din jos, nu se vede nici o urma, mi s-a crapat putin, vreau sa spun ca ustura al naibi de tare,

nici nu mi-am dat seama cand ma muscat,

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Asa,si care e intrebarea?

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Salut!
Nu e nici o problema. Doar ca ea ar trebui sa fie putin mai delicata.Nu se musca asa de tare incat sa crape si sa mai si usture pe deasupra.
Ti-as recomanda sa iei de la farmacie Glicerina Boraxata.Asta o sa iti aline durerea,pana trecehee hee. si pe viitor, putin mai multa delicatete si grija.E senzual, dar nu salbatic.

| Alexandra_7827 a răspuns:

Nu, trece de la sine laughing)

| anamaria_3893 a răspuns:

Problema ca te vede mama sau cum?