| Alyexxxx a întrebat:

Eu am facut generala intr-un judet. Anu acesta am terminat a 8 a si am intrat la liceu in alt oras. Problema este ca deja a trecut o luna de cand am inceput a 9 a si inca nu am reusit sa imi fac prieteni buni cu care sa ies pe afara. Sunt sociabil si prietenos, dar colegii mei stau departe de mine. Doar 1 sta aproape, dar cu ala nu prea ma inteleg bine, era sa ma iau la bataie cu el astazi. Este foarte greu sa te acomodezi si sa te integrezi cand schimbi orasul. Din pacate nu prea am ce sa fac, stau la calculator ca nu am cu cine iesi. Ce ziceti, sa mai astept ca voi reusi pana la urma sa imi fac prieteni sau sa revin la orasul meu natal? Vreau raspunsuri serioase si de la oameni maturi

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Mai asteapta, dar nu pune mari sperante pe prietenia unora pe care de-abia ai cunostiwinking

2 răspunsuri:
| Aamerican a răspuns:

Viitorul sunt prieteni incearca sa le castigi increderea celor de la scoala asociazate cu ei. sper ca te-am ajutat

| SorinBvB a răspuns:

Incearca sa fi un lup singuratic si atunci vei atrage atentia in special fetelor