| LoveIsTheAnswer a întrebat:

happy Salut.Eu am tenul mai inchis, masliniu, cu ce culori de par mi-ar sta mai bine, in afara de brunet, caci m-am saturat de aceasta culoare?
Pupici si dau fundita kiss love struck

Răspuns Câştigător
| Shine a răspuns:

Buna! Daca ai tenul inchis la culoare, cel mai bine este sa te vopsesti cu o culoare inchisa. Orice fel de nuanta de blond este exclusa. Dupa parerea mea, cel mai bine te vor prinde nuantele de rosu si maro. Poti sa iti faci niste suvite ciocolatii. Acestea vor accentua stralucirea tenului.Bye:*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori șaten închis, șatirat cu nuanță de coniac!
Pa, pa.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Roscat:*