| Maxim96 a întrebat:

Eu am trecut in clasa 9-a de liceu.Nu e nimic daca voi intazia cateva zile din cauza vizei? Nu o sa-mi faca nimeni reprosuri din cauza asta? Am anuntat la liceu ca voi inatarzia.

PS:Sunt din Republica Moldova si voi face liceul in Romania.
De fapt aproape toti elevii basarabeni vom intazia.

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Daca ai anuntat poti mentiona lucrul asta daca iti spune cineva ceva. Dar sincer nu cred ca va fi nicio problema deoarece la inceput este festivitatea care dureaza in jur de o ora, cand nu va conta cine cand ajunge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primele zile oricum nu conteaza ca-s de prezentare si alte nebunii. Cum altii lipsesc din cauza ca sunt raciti, ca sunt internati in spital etc tu lipsesti ca nu ai viza.
P.S. De ce nu faci liceul in Republica Moldova?

| Maxim96 explică (pentru anonim_4396):

Pai in Romania sunt studii mai de calitate.Mai sunt si alte beneficii pentru care il fac in Romania, numai ca mai invat odata clasa a 9.

| MisFit20 a răspuns:

Daca le explici situatia nu au ce sa comenteze, nu intarzii pentru ca asa iti doresti, e oke, stai linistita.

| Maxim96 explică (pentru MisFit20):

Linistit*
Sunt baiathappy