| marian23213234 a întrebat:

Salut eu fac sala(trag de fiare)si uni imi zic ca raman mic este adevarat va rog dati-mi un raspuns funda!

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

E adevarat, nu observi ca majoritatea concurentilor de la Mr. Olympia nu depasesc 1.74 m? majoritatea situandu-se sub 1.70. fara steroizi sau prostii (presupun ca zici suplimente nutritive) poti dormi mult (muschii cresc in zilele de pauza mai ales noaptea), sa mananci corect astfel corpul tau sa aiba aportul corect de nutrienti si sa faci exercitiile corect (fara teribilisme cu greutati mari si seturi prost facute).

| marian23213234 explică:

Eu am 14 ani 1, 63 cm si 59 de kg

| IoanTPU a răspuns:

Da se spune ca daca tragi de fiare de la o varsta frageda vei ramane mic.