| salajeanul a întrebat:

Salut, eu la anul incep liceul, la ce liceu ar trebui sa ma duc, teoretic sau tehnologic?

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cred ca teoretic ar fi mai bun, dar du-te unde iti place tie si bineinteles depinde si de media ta.
*-*

| MrCaNaByS a răspuns:

Teoretic e mai bun.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Sa te duci acolo unde inclini tu

| AnYyCrZ a răspuns:

Depinde de media ta si de ceea ce vrei tu sa facihappyDar teoretic il recomand pentru ca sunt si euwinking

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Pai du-te la liceul la care iti place.

| 000M1ha3la a răspuns:

Teoretic clar happy

| yubyta123 a răspuns:

Du-te la un liceu care iti da si o calificare dupa terminarea lui ca sa poti sa te angajezi la urma

| Geo10 a răspuns:

Salut, dupa parerea mea nu ar trebui sa cer sfatul nimanui si sa dai acolo unde tie iti place.