| anonim67567 a întrebat:

Deci eu am terminat liceul tehnologic si am dat bacul anul acesta. As vrea sa stiu daca la anul pot sa il dau la alt liceu din alt judet?
Funda

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Teoretic nu, dar practic se poate, daca vorbesti cu cine tebuie laughing

| anonim67567 explică (pentru Bondarel99):

Stii tu cu cine as putea vorbi?

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim67567):

De la director in sus.

| sierra1 a răspuns:

Stai că nu înțeleg: ai dat bacul și mai vrei să-l dai încă odată? Dacă acum îl iei, mai vrei să-l dai?

| anonim67567 explică (pentru sierra1):

Pai l-am dat dar la mate sigur nu iau... :'( si de-asta intreb?

| sierra1 a răspuns:

Nu poți să dai la alt liceu. Este o aplicație națională care te distribuie automat la liceul la care ai absolvit

| Raducons a răspuns:

Nu se poate asa ceva
Cererea pentru bac se depune la secretariatul liceului unde ai absolvit.
Nu inteleg de ce vrei lucrul acesta.