| Mony a întrebat:

Eu port ochelari de la 7 ani dar nu cred ca o sa mi se clarifice vederea
Nu vreau sa fac operatie cu raze (la 18 ani). Exista ceva exercitii sau ceva remedii naturale pentru corectarea vederii... daca sunt care ar fi?
mrs

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Nu exista exercitii care sa te ajute sa vezi mai bine.Singura posibilitate este operatia cu laser

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Http://renuntalaochelari.com/

Aici scrii emailul si o sa-ti trimita o carte cu cateva trucuri.Si mie mi le-a trimis insa nu le-am incercat.

| Mony explică:

Aprpo nu vreau sa pot lentile de contact

| Mony explică:

Am citit undeva pe net despre o carte cu astlef de exbig grin da nsuh daca is de folosbig grin