| HelppMe a întrebat:

Salut, eu sunt de fel mai timid si mai retras si nu stiu cum sa fac sa devin mai tupeist mai bagacios, imi este rusine sa fac unele lucruri si nu stiu cum sa scap de toate caracteristicile astea care ma incurca peste tot. de exemplu la fotbal eu pierd foarte mult din cauza lipsei de tupeu. Va rog dati-mi niste sfaturi ce as putea face sa trec peste asta

1 răspuns:
| danielle9876 a răspuns:

Din pacate nu prea ai incredere in tine sad ar trebui sa schimbi ceva la aspectul fizic si dupa vei vedea ca totul se va schimba! am avut si eu ac. problema! succes