| rozina36 a întrebat:

Salut eu vreau sa raspund la intrebarile oamenilor dar aproape toti au raspun unele in mai grele dar cine are vreo intrebare sa scrie ca eu o sa raspuns dar va scriu daca nun stiu

Răspuns Câştigător
| bianca12maria a răspuns:

Scz ca te innebunesc dar chiar am o intrebare. Unde pot gasi filmul Mirror intreg? Prin intreg ma refer sa nu dea faze ci oparte de zece minute sau de cat o fi.Te rog daca stii spune-mi e urgent.E si la intrebarile mele de cateva zile.

| rozina36 explică (pentru bianca12maria):

Da poate e la cinematografe la 10 min pe calculator poti sa gasesti nu stiu alt fel

5 răspunsuri:
| a răspuns:

Eu nu am inteles nimic din ce ai scris acolo. daca esti dezamagita ca nu ai raspuns prima du-te la intreabari fara raspuns. Daca era altceva imi pare rau ca nu te-am putut ajuta. PS eu nu am nici o intrebare la care caut raspuns.
O zi buna!

| bianca12maria a răspuns:

Am eu o intrebare la care imi trebuie urgent un raspuns.

| rozina36 explică (pentru bianca12maria):

Poti sa o spui

| bianca12maria a răspuns (pentru rozina36):

Scz acum m-ia raspuns altcineva sad. Iarta-ma!