| Daniel_5468 a întrebat:

Salutare, am o problema cu TPU, cand vreau sa dau un raspuns la intrebarea altora nu se pune si tot scrie sa accept nu stiu ce pe email ca sa se posteze, am acceptat si am dat sa pun la alta intrebare si iar imi scrie.
Dar cand raspund la intrebarile mele merge.
Care stie care e problema?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca nu ai confirmat inregistrarea pe TPU. In ziua cand te-ai inregistrat ai primit, in contul tau de e-mail indicat la inregistrare, un mesaj de la TPU prin care iti cerea sa confirmi inregistrarea, dand clic in locul indicat din mesaj. Daca n-ai facut asta cauta mesajul respectiv in contul tau de e-mail(vazi si la Spam), deschide-l si da clic in locul indicat si apoi n-o sa mai ai probleme. Succes si un Craciun fericit!

| andreyusnice a răspuns:

Deja ai primit raspunsul.Bafta si Craciun fericit!

| Rox348 a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat nu-ti fa griji pe mine m-a lasat dupa un timp sa rasp la intrebari ( asigura-te ca ai acceptat pe email ) CRACIUN FERICIT

| Daniel_5468 explică:

Am facut asta cu emailu si am acceptat...sa vedem poate va merge

Multumesc la fel si voua

| Daniel_5468 explică:

Da...merge acuam big grin