| trapezwhat a întrebat:

Salut exista miza 10 bani pe superbet la vreun cazino online?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiind minor este ILEGAL sa joci la superbit, loterie sau cazinou, fie si online.

| dullcat a răspuns:

Buna.Te sfatuiesc sa renunti la astfel de activitati recreative.Ca fapt divers, inainte nu intrau in cazinouri decat bogatii, care evident ca nu ajungeau sa se sinucida in urma pierderii unor sume, pe cand acum intra oricine are cativa lei. Oare nu e nimic gresit aici?