| AndreiMircea22 a întrebat:

Salut!
Exista vreun site pe care poți sa citești cărți gratis?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pe scribd si poti sa mai cauti pe Facebook "carti pdf" si gasesti multe grupuri in care se posteaza.

| isemilia a răspuns:

Pdfdrive.com mi se pare genial
Daca insa vrei o anumita carte cauti pe google numele ei si adaugi pdf la final.

| IgnatVictor a răspuns:

Wattpad... cred că toată lumea a auzit de el. Dar la ce cărți sunt acolo, mai bine renunți. Bine, asta nu înseamnă că nu există și cărți bune, evident.

| Crescent a răspuns:

Le poți descărca PDF. Sunt gratis. Cauți direct titlul cărții, apoi scrii PDF.