| Andrei_5360 a întrebat:

fac fotbal de 6 ani aproape 7 am avut un meci si ma durea la osul acela de la fesa si ma tinea de fiecare data cand dadeam pasa si am dat o pasa mai tare si mia trosnit ceva si acum am stat 2 luni si mi-e frica nu stiu ce sa fac... am intindere sau ce am

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| redsh0t a răspuns:

Cati ani ai?
Posibilitati sunt multe. Cartilajul, tendoanele. bazinul, consulta un specialist...

| redsh0t a răspuns:

Si eu sunt fotbalist. la dinamo si am avut probleme. sunt de la crestere... fa cum iti spun. consulta un specialist. sau la ce echipa joci? nu ai medici la echipa?straight face