| Iuliana_5129 a întrebat:

Salut fetelor am o itrebare pentru voi. Ash vreau si eu vara aceasta sa slabesc(fara sport) Dati-mi va rog ceva diete. Cel mai bun raspuns Funda restul vot

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă tu ești cea din poza de la avatar, renunță la diete.
Eu nu te văd grasă!
Pe timpul verii "abuzeză" din plin de fructe și legume proaspete, salate, grătar de pui-curcan-pește, apă plată cu lămâie, etc.
Atenție însă, sedentarismul nu trebuie să fie prieten cu tine. Mișcarea zilnică arde caloriile, tonifiază masa musculară, ajută metabolismul, etc.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Iuliana_5129 explică:

Da Legiuitoarea sunt eu dar mi se pare ca am citeva kg in plus si as vreau sa le dau oare voi reushi pina la scoala

| Luvly a răspuns:

Hey!
Ca tot este vara, mananca salate des happy
Sunt sanatoase si nici nu ingrasa, te aduc la o greutate normala.
Fructele sunt la fel de bune si sanatoase!
Mai rar cu ciorbele sau supele laughing.
Pa, pa.