| vanilivanessa a întrebat:

Salut fetelor.de 6 luni am cunoscut un baiat cand am fost in Grecia el este tot grec.m-am indragostit la prima vedere.e blond cu ochi albastrii si e foarte dragut dar e timid
La despartire ne:am sarutat. Dupa ce am ajuns in tara i-am scris pe facebook ca imi e dor de el.el a zis ca si lui de mine iar apoi i-am zis ceva de genu i think i like you iar el a zis ca si el doar ca ni poutem fi impreuna din cauza celor 1500 de km care ne despart. oare nu ma place sau distanta este pentru el marea problema? Ce credeti fetelor? Va rog sa ma ajutati si pe mine.dau funda! Ps in fiecare zi ma gandesc la el si ma intreb daca si el face acelasi lucru.ma gandeam sa ii fac o surpriza si sa merg la vara iar oare va fi incantat?

Răspuns Câştigător
| Simyna a răspuns:

In primul rand dacavrei sa sa afli raspunsul la intrebare daca te place sau nu gandeste-te cum se comporta in preajma ta daca era atent putin timid facea gesturi dragute, pe de alta parte poate fi si genul care crede in iubiri de-o vara adica doar de distractie daca te-ar iubi cu adevarat nu ar sta sa se gandeasca la cei 1500km pentru ca atunci cand iubirea este puternica varsta inaltimea si distanta sunt doar niste numere bafta:*

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

El probabil este mai realist, poate un pic negativist.
Daca nu a venit el cu asemenea propunere, adica sa vina in Romania nu cred ca ar fi o idee prea buna sa faci o surpriza de acest gen.

| AnemonaP a răspuns:

Distanta nu ar trebui sa desparta iubirea, si ar trebui sa o apropie.

| vanilivanessa explică:

Multumesc mult de raspunsuri pacat ca nu pot da ffunda la toate raspunsurile bune