| Gabriel2007 a întrebat:

Salut guyz, cate calorii are o shaorma mare cu de toate?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate ajunge si la 1000

| dullcat a răspuns:

Te duci la un lant cunoscut de fast food si intrebi.Ei sunt obligati sa iti ofere aceste informatii.Dar asta nu inseamna ca va fi acelasi numar de calorii pentru toate, ci numai in acel loc.

| carevaescu a răspuns:

Greu de zis având în vedere că fiecare shaormerie are propria rețetă, iar cantitățile ingredientelor sunt măsurate ochiometric.
Aș zice că o șaorma mare cu de toate și un suc ar fi suficientă pentru o zi întreagă - adică să nu mai consum nimic - dacă nu vrei să te îngrași.