| JulianCarax a întrebat:

Hei mie imi place sa scriu si sa citesc. Am publicat pe unele site-uri de specialitate diferite povesti, nuvele, si dupa comentariile si aprecierile pe care le-am primit pot spune ca ceva talent zace in mine. Acum as vrea sa stiu cum pot trece mai departe. Sa public, sa ma fac auzit. Ce sfaturi imi puteti da? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Laurentiu!
Ai un talent foarte frumos pe care il regasesc si eu! Daca esti inca la scoalathinking desi nu prea cred ai putea sa vorbesti cu un profesor despre concursuri gen Tinere Condeie la care chiar ai putea sa castigi!

Poti sa iti prezinti operele unei redactii! Iti recomand sa citesti povestea autoarei lui Harry Potter, sunt sigura ca te va ajuta mult sa vezi cum aceasta femeie care a fost nevoita sa isi schimbe numele ca sa poate publica cartile Harry Potter a ajuns dintr-o femeie saraca cea mai bogata!

Bafta multa, spor la scris si te rog sa ne anunti si pe noi ce ai reusit sa faci!

P.S.:Sa nu te dai batut! Drumul pe care ai pornit se poate sa fie foarte greu!

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Păi,dacă ai destui bani şi destul material de publicat, du-te la o editură, însă nu te aştepta să-ti recuperezi investiţia. Că nu ies bani din scris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff...ce raspunzuri incurajatoare ai primit.Eu iti sugerez sa culegi de la fiecare ce ti se pare bun ca sa poti sa faci ceva bun!

| JulianCarax explică (pentru anonim_4396):

Asa voi face Ancutsa17, iti multumesc mult pentru sfat. :*

| JulianCarax explică (pentru anonim_4396):

Si daca esti interesata sa vezi cum scriu, te invit sa citesti una din povestile mele aici : http://www.wattpad.com/4994846-autumnus

| anonim_4396 a răspuns (pentru JulianCarax):

Am aruncat o privire la ce ai scris.Foarte frumos si creativ.Am vazut ca ai prmiit niste pareri constructive.Bravo.Nu mai ai nevoie de altceva decat de putin norochappy

| 2pacLove a răspuns:

Pai spun pentru inceput asa.Cartile nu se prea mai vand...Cine mai citeste acum o carte? Sunt foarte putin pe o scara de la 1/10 ar fi 4 cred.Ar trebui sa-ti deschizi propriu blog, forum, site, Cucerestene cu talentul tauhappy Succes!