| anonim_4396 a întrebat:

Imi place sa scriu, am si un blog, am primit numai laude, mi s-a spus ca am talent si chestii. Insa as vrea sa evoulez putin, as vrea sa lucrez la o revista sau orice de genu chiar si ca voluntar. Ma puteti ajuta cu niste idei sau niste site-uri? Am doar 16 ani

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai rusinat sa pui numele acelui blog?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, de ce mi-ar fi rusine?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca esti major, de ce nu-ti cumperi un domeniu?

| heilume a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt, plus ca nu mai vreau sa scriu pe blog, cum am mai spus, as vrea sa evoluez.

| heilume a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt. si nu mai vreau sa continui cu blog-ul.d-aia caut altceva.

| Wukii a răspuns:

Link-ul de la Blog? Mulțumesc. Chiar sunt curioasă.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

As putea sa vad ce pot face dar as vrea sa stiu numele blogului tau.