| Dexterdexy a întrebat:

Salut, hm pe voi cand va doare capu' ce pastile luati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Întâi trebuie să te gândeşti DE CE te doare capul. Dacă te doare din cauza răcelii, iei ceva, dacă te doare din cauza ficatului iei cu totul altceva. Poate să te doară fiindcă nu aeriseşti camera ori din cauza fumatului sau fiindcă stai prea mult la calculator şi atunci degeaba iei orice. Deci caută întâi cauza!
Şi te invit pe website-ul http://www.lecturirecenzate.ro/ E un site chillout şi te ajută să-ţi treacă durerea de cap!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te relaxezi si sa astepti sa treaca. Dar daca durerea e una puternica poti lua ceva analgezice.Algocalmin, nurofen.Bafta!

| WiPi a răspuns:

Nu iau pastile tongue beau un ceai cald sau stau in pat la TV