| anonim_4396 a întrebat:

Ieri noapte am avut un cosmar cam de 5 ori...
A 2-a oara sau prima m-am trezit plangand, transpirat si tremurand...
Era vorba despre ceva personal, ori cum. niste incurajari sau sfaturi cum sa scap de cosmaruri?

Răspuns Câştigător
| RoseOfTheFire a răspuns:

Probabil ca te-ai uitat la vreun film de groaza sau ai avut doar un cosmar.Iti dau eu un sfat cum sa scapi de cosmaruri la mine a functionat incearca sa te inchini sa spui o rugaciune inainte de culcare and everything will be alright.

1 răspuns:
| DorothyAnn a răspuns:

Nu te mai uita la filme de groaza, si mai citeste niste carti, poate oboseste neuronu si cade in somn profund si uita sa te tortureze! asta e o intrebare de nimic, iar eu nu primesc raspunsuri la niste intrebari normale nici daca le rerepublic?